Logisztikai munkatárs az árubeérkezés területén

Ügyfelünk egy prémium autóipari vállalat, kecskeméti lokációval. Folyamatos bővülésének köszönhetően logisztikai/szállítmányozási területre keresünk az alábbi pozícióba munkatársat:

Feladatok

  • Árubeérkezés rögzítése SAP-ban (regisztrálás)
  • Vámokmányok átvétele és átadása a vámkezelésnek
  • Teherautók irányítása
  • Együttműködés a többi szakterülettel
  • Statisztikák készítése
  • Szállítási dokumentumok napi szintű archiválása
  • Reklamációk rögzítése a rendszerben

Elvárások

  • Gyakorlati tapasztalat a logisztika területén
  • Alapfokú német nyelvtudás (további idegen nyelv ismerete előny)
  • Hajlandóság 3 műszakos munkavégzésre
  • SAP ismeret előny
  • Jó kommunikációs készség és csapatszellem

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Modern, multinacionális környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye

Kecskemét

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Alexandra Kenyeres
06 30 299 2755
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.