Targoncavezető

Nemzetközi logisztikai partnerünk budapesti, Érdligethez közeli raktárába keresünk targoncavezetőket.

Feladatok

  • raktározási munka elvégzése a munka és tűzvédelmi előírások betartásával
  • áru felvétele és kiadása a raktárból
  • áru mozgatása targonca segítségével
  • gondoskodni az áruk megfelelő elosztásáról a raktár területén

Elvárások

  • új típusú targoncavezetői jogosítvány (magasemelésű előny)
  • raktáros gyakorlat
  • jó csapatjátékos
  • megbízhatóság és precizitás
  • 2 műszakos munkarend vállalása hétfőtől péntekig

Amit kínálunk

  • biztos nemzetközi háttérrel rendelkező vállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • bejelentett bruttó bér + műszakpótlék
  • versenyképes ösztönző bér
  • 1. hónaptól br. 28500 Ft/hó cafetéria
  • ingyenes sportolási lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Valéria Dombai
valeria.dombai@randstad.hu
06 30 966 7786
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.