Utasbiztonsági koordinátor - teljes munkaidő

Kiemelt partnerünk, a budapesti repülőtér üzemeltetője részére keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba - Utasbiztonsági koordinátor

Feladatok

  • Beszállókártyák érvényességének ellenőrzése
  • Az utasok felkészítése az utasbiztonsági ellenőrzésre, folyadékok elvétele
  • A sorban álló utasok koordinálása
  • Utas információ biztosítása
  • Az utas visszaáramlás megakadályozása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • A repülőtéren megszerezhető sikeres szakmai vizsga
  • Folyamatos munkarend vállalása napi 8 órában
  • Büntetlen előélet
  • Pontos és precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Kedves, nyitott személyiség

Amit kínálunk

  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Folyamatos képzés
  • Hivatalosan és a jogszabályoknak megfelelően bejelentett munkahely és munkakörülmények

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Dombai Valéria
valeria.dombai@randstad.hu
06 30 966 7786
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.