HR Vezető

Magyarország egyik vezető élelmiszer és napi cikk kereskedelmi lánca németül felsőfokon beszélő HR Vezetőt keres, egy több mint 30 fős HR csapat élére.

Feladatok

  • HR stratégia megalkotása
  • Bérstratégia kialakítása
  • Ügyvezetés támogatása HR jellegű stratégiai döntésekben
  • Munkaerő szükséglet meghatározása, munkaerő tervezés
  • Belső HR folyamatok felügyelete, optimalizálása
  • HR szabályzatok kialakítása, karbantartásának felügyelete
  • Riportok készítése, HR bér-budget tervezés

Elvárások

  • Legalább 5-8 éves HR Manager szinten szerzett gyakorlati tapasztalat, kereskedelmi vagy gyártási területen
  • Bérstruktúra kidolgozásában/átalakításában, kompenzációs rendszer kidolgozásában szerzett tapasztalat
  • NÉMET nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Felsőfokú végzettség
  • Kezdeményező-készség
  • Kiváló problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Stratégiai pozíció egy több ezer fős szervezeten belül
  • Versenyképes jövedelem + autó
  • Fiatalos, energikus csapat

Munkavégzés helye

Bicske

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Patrícia Makay-Rupp
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.