Logisztikai gyakornok

Gyakornoki helyet keresel logisztika területen ANGOL nyelvtudással?

Élsz-halsz az autókért?

Jelentkezz most gyakornoknak Magyarország legnagyobb autóimportőr cégéhez, ahol megalapozhatod a karrieredet!

Feladatok

  • Logisztikai adatrögzítés EKÁER-rendszerben (Elektronikus Közúti Áruforgalom Ellenőrző Rendszer)
  • Idegen nyelvű levelek szabvány alapján történő megválaszolása
  • Adminisztratív feladatok (biztosítási kárbenyújtások, vámadminisztráció)

Elvárások

  • nappali hallgatói jogviszony legalább egy évig (gazdasági, kommunikációs, marketing szakirányon)
  • angol nyelv középfokú ismerete
  • Microsoft Excel és Word ismeretek
  • szakmai kíváncsiság, precizítás, elkötelezettség
  • autóipar iránti érdeklődés

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődés egy piacvezető vállalatnál
  • hosszú távú karrierépítés
  • jó csapat
  • versenyképes anyagi juttatások

Munkavégzés helye

Budaörs

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Boglárka Cser
boglarka.cser@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.