Spanyolul beszélő ügyfélszolgálati koordinátor

Nemzetközi logisztikai partnercégünk Business központjába keresünk Ügyfélszolgálati koordinátor pozícióba munkatársakat:

Ha szeretnéd az angol és német nyelvtudásodat napi szinten használni, és emellett szívesen lennél tagja egy fiatalos, dinamikus csapatnak?

Akkor Téged keresünk! Jelentkezz!

Feladatok

  • Vevői megrendelések nyomon követése
  • Vevői problémakezelés telefonon
  • Raktári készletek ellenőrzése az adatbázisokban
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Riportok készítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív, erős középfokú ANGOL és SPANYOL nyelvtudás
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (leginkább Excel)
  • Monotonitástűrés

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Informális és modern irodai munkakörnyezet
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Támogató vezetők

Munkavégzés helye

Üllõ, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Nikolett Horváth
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.