Teljeskörű könyvelő

Eleged van már a felszabdalt feladatokból?

Szeretnél rálátni a teljes folyamatra?

Fontos számodra a munka és magánélet egyensúlya?

AKKOR EZ A TE POZÍCIÓD!

Feladatok

ITT A HELYED;
  • ha fontos számodra a mindennapi angol használat
  • ha szereted a kihívásokkal teli munkanapokat
  • ha szeretnéd megtalálni a munka és a magánélet közti egyensúlyt
  • ha meguntad az SSC-k világát

Elvárások

ITT A HELYED:
  • ha van pénzügy- számviteles diplomád
  • ha legalább 3 év tapasztalatod könyvelés területéről
  • ha jól beszélsz angolul

Amit kínálunk

  • ha szeretnél átlagon felüli juttatási csomagot
  • kellemes munkakörnyezetet
  • barátságos kollégákat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Eszter Bognár
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.