Bérszámfejtő

Gyógyszeripari partnerünk részére keresünk Bérszámfejtőt, stabil, megbízható vállalati környezetbe.

Feladatok

  • Munkavállalók jövedelem-elszámolásához tartozó feladatok ellátása
  • A bérszámfejtéshez kötődő adatok rögzítése, ellenőrzéshez előkészítés
  • teljes körű TB kifizetőhelyi feladat-ellátás
  • jogviszonyok elbírálása

Elvárások

  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Érettség és szakmai felsőfokú végzettség
  • Magabiztos Microsoft Office ismeretek
  • Előny: SAP ismerete és angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Munkavállaló-barát környezet
  • Rugalmas munkaidő
  • Vállalati bölcsőde és óvoda
  • Versenyképes fizetés és juttatások, 13. havi bér
  • Ingyenes szakorvosi ellátás

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Boglárka Horváth
boglarka.horvath@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.