Frontend Developer

Tapasztalt Frontend fejlesztőt keresünk stabil hátterű ügyfelünk csapatába.

Feladatok

Aktív részvétel komplex projektekben, Frontend fejlesztés

Elvárások

Elvárások:
  • Minimum 3 év JavaScript programozási tapasztalat és a JSCore erős ismerete
  • HTML, CSS3 ismeret
  • TDD/BDD ismeret
  • Code Review képesség
  • magas szintű code coverage kód szállítása

Előny
  • Keretrendszerek ismerete (React, Angular)
  • nextgen JS ismeret (ES6, babel, TS)
  • Task runner-ek és module bundler-ek ismerete (webpack, grunt, gulp)
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Izgalmas projektek
  • Versenyképes fizetés
  • Komplex online megoldások
  • Több technológia és platform párhuzamos ismerete
  • Nagyvállalati rendszerek és technológiák ismerete
  • Nemzetközi tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsófia Szentes
+36 1 411 2090
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.