Biztosítási Ügyintéző

Rendelkezel biztosítás szakmai tudással vagy szakmai gyakorlattal?
Szeretnél közel a kontrollinkhoz dolgozni és a biztosítás területén kiemelkedő szaktudást szerezni?
Mindemellett középfokú angol vagy német nyelvtudásod van?

Ha igen, JELENTKEZZ MOST

Parnerünk régi múltra visszatekintő presztízs cég keresi új munkatársát dinamikus csapatába.

Feladatok

  • Egyedi és flotta gépjármű-biztosítások feldolgozása a KGFB és Casco jogszabályok alapján
  • Kapcsolattartás az Ügyfelekkel, Partnerekkel
  • Adatbázisok magas szintű kezelése: építése, elemzése

Elvárások

  • Gépjármű-biztosítási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Biztosításhoz kapcsolódó jogszabályok ismerete
  • Magabiztos Excel tudás
  • Biztosítónál vagy biztosításközvetítő cégnél szerzett gyakornoki tapasztalat vagy elméleti tudás
  • Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség
  • Precizitás, terhelhetőség, csapatmunka
  • Együttműködési és kommunikációs készség

Előnyt jelent:
  • Felsőfokú gazdasági, pénzügyi, statisztikusi végzettség
  • Középfókú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő referencia a szakmában, értékes tapasztalatra tehetsz szert biztosítási területen
  • Stabil és jó nevű cégnél dolgozhatsz
  • Előrelépési és fejlődési lehetőség, szakmai tréningeken vehetsz részt
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Márta Krivai
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.