Logisztikus

Multinacionális ipari alapanyag- és nyersanyag beszállító partnerünk részére keresünk munkatársat logisztikus pozícióba, budapesti munkavégzéssel. HA van tapasztalatod mezőgazdasági ömlesztett anyagok logisztikájában jelentkezz!

Feladatok

  • készletgazdálkodás, az anyagok megfelelő szinten tartása a különböző raktárakban
  • raktárakkal való folyamatos kapcsolattartás
  • Fuvarok szervezése, folyamat figyelemmel kísérése, ellenőrzése
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Partnerekkel kapcsolattartás
  • Kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • A cég megfelelő színvonalú prezentálása

Elvárások

  • Felsőfókú végzettség (diploma megléte feltétel)
  • Tapasztalat fuvarszervezés és raktározás, készletgazdálkodás területén
  • Kommunikációképes ANGOL nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Proaktív, dinamikus személyiség, kiváló szervezői készség
  • min 1-2 éves releváns tapasztalat

Amit kínálunk

  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Anita Rózsa
+36 1 300 6674
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.