Automotive Security Expert

Megbízónk az egyik osztrák tulajdonú cég, amely a világ legnagyobb független, belsőégésű motorok és hajtásláncok fejlesztésével foglalkozó vállalatcsoportja.

Feladatok

  • Követelmények meghatározása, funkcionális architektúra kialakítása, potenciális veszélyforrások
analizálása autóipari információbiztonság területén
  • Koncepció- és szoftvertervezés a kommunikáció szempontjából releváns vezérlőegységekhez és security
gateway-ekhez a megrendelői követelményeknek megfelelően
  • Fejlesztési irányelvek és követelmények felállítása
  • Projekttel kapcsolatos egyeztetések cégen belül és a megrendelővel

Elvárások

  • Informatikus, villamosmérnöki vagy gépészmérnöki felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs képesség és kezdeményező személyiség

Előny:
  • Beágyazott fejlesztői tapasztalat
  • Az autóipari vezérlőegységek és kommunikációs protokollok architektúráinak ismerete

Amit kínálunk

A juttatási csomag a magas elvárásoknak megfelelően alakul.

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ildikó RÁC
+36 30 981 0054
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.