Senior IFRS Riporting Szakértő

Magyarország egyik vezető bankjához keresünk IFRS Riporting Szakértőt. Ha úgy érzed, megvan a szakmai tapasztalatod, és izgalmasnak találod az IFRS területét, jelentkezz!

Feladatok

Főbb feladatok:

  • IFRS sztenderdek alkalmazásával kapcsolatos belső tanácsadás és döntés előkészítő anyagok készítése;
  • tulajdonosi előírások szerinti beszámolók készítése;
  • IFRS sztenderdek változásainak követése, bank szempontjából releváns változások elemzése;
  • konszolidált beszámoló előkészítése;
  • projektekben való részvétel;
  • a területre vonatkozó szabályzatok készítésében közreműködés, más területek szabályzatainak IFRS szempontú véleményezése;
  • eseti jelentések készítése.

Elvárások

Munkakör betöltésének feltétele:

Szakmai feltételek:
Elvárások:
  • felsőfokú diploma / közgazdász;
  • biztos számviteli tudás, konszolidációs alapismeretek;
  • 5+ éves számviteli területen szerzett tapasztalat;
  • MS Office alkalmazások készség szintű ismerete;
  • minimum szakmai középfokú angol írásban és szóban;
  • IFRS ismeretek;
  • hitelintézeti tapasztalat; adatbázis kezelő alkalmazások ismerete előnyt jelent.

Személyiségbeli elvárások:

  • nyitottság az újszerű megoldásokra, folyamatos egyszerűsítésekre;
  • nagyfokú együttműködő készség;
  • jó kommunikációs készség;
  • terhelhetőség;
  • strukturált, logikus gondolkodásmód

Munkavégzés helye

Budapest, II. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsófia Mészáros

zsófia.meszaros@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.