Factory Controlling Mananger

Stabil, nemzetközi gyártó területen működő Partnerünk megbízásából keresünk gyártási területen szerzett tapasztalattal rendelkező, erős szimviteli tudással bíró Controllert. Amennyiben Ön motivált, hogy aktív részese legyen a pénzügyi folyamatok koordinálásának és fejlesztésének, közvetlenül támogatva a Gazdasági vezető munkáját, jelentkezzen!

Feladatok

  • a jelenlegi kontrolling rendszer működtetése és továbbfejlesztése
  • 4 fős pénzügyi csoport munkájának koordinálása, vezetése
  • szoros együttműködés a felsővezetéssel és társosztályokkal
  • budet és forecast készítése, prezentálása a német tulajdonosok felé
  • eltérésekmagyarázatok készítése, hatékonyságfokozó javasalatok kidolgozása
  • kontrolling projektek vezetése
  • zárási folyamatok, valamint havi, negyedéves és éves zárások vezetése és felügyelete
  • együtt- működés a könyvvizsgálókkal, a beszámoló összeállítása
  • KPI rendszerek kidolgozása és karbantartása, riportok fejlesztése - együttműködve az érintett területekkel

Elvárások

  • felsőfokú közgazdasági/pénzügyi végzettség
  • naprakész tudás a magyar számvitel és adótörvények területén, IFRS tudással
  • minimum 5 éves, gyártó vállalatnál szerzett pénzügyi tapasztalat
  • tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás
  • erős kommunikációs és prezentálási készség
  • határozott, magabiztos, erős analitikai készséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk
  • előny: SAP ismerete és a mérlegképes könyvelői képesítés

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag
  • céges autó
  • hosszútávú munkalehetőség
  • multinacionális vállalati kultúra

Munkavégzés helye

Gyöngyös

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gyergyószegi Veronika
veronika.gyergyoszegi@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.