Beszerző - Autóipari területen

Piacvezető autóipari ügyfelünk bővülésének köszönhetően, beszerzési területre, az alábbi pozícióba keresi leendő munkatársát:

Beszerző

Feladatok

  • Egy vagy több anyagcsoport teljes körű, önálló beszerzése
  • Folyamatos piacfigyelés, beszállítók versenyeztetése
  • Egy komplex anyagcsoporthoz árajánlatok beszerzése és kiértékelése
  • Tárgyalások előkészítése és önálló lebonyolítása
  • Beszállítók kiválasztása, azok szállítási és teljesítőképességének értékelése
  • Szerződések önálló előkészítése, megkötése

Elvárások

  • Műszaki vagy kereskedelmi területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás, emellett az angol nyelvtudás előny
  • Több éves, releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalások lebonyolításában és szerződések előkészítésében, megkötésében szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, határozott fellépés, rendszerszemlélet
  • Csapatszellem

Amit kínálunk

  • Multinacionális és dinamikusan fejlődő, bővülő cégnél dolgozik
  • Egy fiatalos csapat tagja lehet
  • Folyamatosan biztosított a szakmai fejlődés
  • Megtalálja a kihívást is a munkakörben
  • Rendszeresen használja a német és angol nyelvtudását
  • Külső és belső tréningeken vesz részt
  • Versenyképes juttatási csomaggal kompenzálják a munkáját

Munkavégzés helye

Kecskemét

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Alexandra Kenyeres
06 30 299 2755
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.