HSE Koordinátor

Multinacionális termeléssel foglalkozó partnerünk keres csapatába tapasztalt HSE koordinátor kollégát Bács-Kiskun megyében.

Feladatok

Feladatok:
  • A Vállalat teljes környezetvédelmi teljesítményének koordinálása, felügyelete, fejlesztése
  • Környezetvédelemmel kapcsolatos bejelentések, bevallások határidőre történő elkészítése
  • A vállalat hulladékgazdálkodásának teljes körű koordinálása, veszélyes hulladékokkal
kapcsolatos ügyintézés
  • Új beruházások környezetvédelmi támogatása
  • HSE területtel kapcsolatos oktatások szervezése, megtartása
  • Foglalkozás-egészségügyi tevékenység koordinálása
  • Tűzvédelmi tevékenységekben való aktív részvétel

Elvárások

Elvárások:
  • Környezetmérnöki képesítés
  • Tűzvédelmi előadó végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Minimum 3 éves gyártásban vagy más ipari környezetben szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • A munkavégzéshez szükséges jogszabály által előírt képesítés
  • Proaktivitás, önálló munkavégzés
  • Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Júlia Simics
julia.simics@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.