Key Account Manager

Ha rendelkezel már legalább 2 év tapasztalatot az értékesítésben,
Ha folyékonyan beszélsz angolul,
Ha szívesen tárgyalnál kiemelt ügyfelekkel,
akkor ez a Te lehetőséged!

KEY ACCOUNT MANAGERT keresünk multinacionális FMCG partnerünk számára.

Feladatok

  • Az üzleti célok elérésében való aktív közreműködés
  • A kiemelt ügyfelek látogatása és velük való kapcsolattartás
  • A vállalati árpolitika érvényesítése, tervezett partnerenkénti árrés szintek elérése
  • Részvétel az új, innovatív termékek bevezetésének előkészítésében, bonyolításában, döntés-előkészítő szakmai anyag(ok) összeállításában, piacra történő bevezetésében
  • Értékesítési csatornának megfelelő szortiment kialakítása, karbantartása, a fejlesztésre vonatkozóan javaslattétel
  • A vállalat által jóváhagyott értékesítési stratégia képviselete, érvényesítése és a jóváhagyott kereskedelmi stratégia betartásának felügyelete
  • Marketing akciók, promóciók, akciós újságok szervezése – a lebonyolítás módjáról az akciók hatásáról jelentés készítése, az eredmények értékelése, a piacon található egyéb konkurens akciókról, promóciókról tájékozódás, ezek figyelemmel kísérése
  • Fogyasztói árak nyomon követése, piacfigyelés

Elvárások

  • Főiskolai / egyetemi végzettség
  • Minimum 2-5 év FMCG területen szerzett gyakorlat
  • Hiper-, illetve diszkont csatornákban szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés
  • Magabiztos fellépés, remek kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Dinamikus, proaktív, eredményorientált személyiség

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges autó
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Dorka Bartók
dorka.bartok@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.