Épületgépészeti szerelő

Partnercégünk Magyar tulajdonú épületgépészeti vállalkozás, amely légtechnika, szigetelés- és rögzítéstechnikai nagykereskedés is egyben.
3 fő épületgépész szerelőt keresünk budapesti munkavégzésre.

Feladatok

  • Kivitelezési munkákon történő épületgépészeti szerelések (víz, gáz, fűtés, légtechnika, klíma)

  • Kezelésünkbe tartozó létesítmények épületgépészeti rendszereinek eseti karbantartása, javítása

  • Elvégzett feladatok dokumentálása

Elvárások

  • Min. szakmunkás bizonyítvány megléte, az alábbi szakmák egyikéből: víz-gáz-központi fűtés szerelő, légtechnikai szerelő, klímaszerelő
  • Min. 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat, DE Pályakezdők jelentkezését is fogadjuk!
  • Magasban történő munkavégzéshez és esetenkénti kézi anyagmozgatáshoz megfelelő jó fizikum
  • Műszaki rajzolvasási készség

  • Csapatmunkában való együtt működési képesség
  • Rugalmasság, gyorsaság, precizitás
  • Lojalitás

  • B. kat. jogosítvány és vezetési rutin
  • F-Gáz vizsga megléte előnyt jelent
  • Előnyt jelent ollós emelő szakvizsga megléte

Amit kínálunk

  • Feladatokhoz mért, arányos bérezés
  • Stabil, biztos háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • A cég számára fontos a munkavédelmi eszközök biztosítása

Jelentkezni: weboldalunkon keresztül vagy a megadott e-mail címre elküldött részletes önéletrajzzal lehetséges!

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kissné Szilágyi Katalin
katalin.szilagyi@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.