Értékesítési munkatárs

Csomagküldéssel foglalkozó multinacionális partnerünk részére keresünk Értékesítő munkatársat!

Feladatok

A cég légi és közúti szolgáltatásainak értékesítése:
• potenciális ügyfélkör azonosítása, telefonon történő megkeresése,
• „hideghívás” kezdeményezése, lehetséges partnerek azonosítása,
• ügyfelek igényeinek felmérése,
• értékesítési kampányok összeállításában való részvétel, koordináció, dokumentáció,
• dokumentációs- és nyilvántartási-, statisztikai rendszer napi szintű vezetése,
• szoros együttműködés a kereskedelmi csoportokkal (TeleSales, Field Sales), az új üzletszerzési célok elérése érdekében,
• ügyféladatbázis kezelése,
• bevételek és nyereség maximalizálása érdekében az értékesítési célok elérése,
• határidők figyelemmel kísérése és betartatása,
• szoros együttműködés a társosztályokkal (különösen: ügyfélszolgálat, operáció).

Elvárások

• értékesítési tapasztalat előny,
• elhivatottság az értékesítési terület iránt,
• kiváló kommunikációs készség,
• kezdeményezőkészség, terhelhetőség, dinamizmus,
• aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Excel, Internet).

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • multinacionális környezet
  • fejlődési lehetőség

Munkarend:
• Heti 40 óra H-P

Munkavégzés helye:
• Jelenleg a IX. kerület, viszont augusztustól a Ferihegy reptérhez költöznek.

Munkavégzés helye

Budapest, IX. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Fényképpel ellátott önéletrajzát, a pozíció megjelölésével küldje, az anna.erdodi@randstad.hu címre vagy hívja a +3630/628-99-64-as számot!
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.