Beszállítói minőségügyi munkatárs

Több, mint 3 évet dolgoztál már autóiparban, minőségügyi területen? Szeretnéd aktívan használni meglévő angol nyelvtudásodat? Vonzó számodra egy hosszú távú lehetősség, a régió egyik legnagyobb autóipari gyártó cégénél? Várjuk jelentkezésedet!

A munkavégzés helye: Miskolc

Feladatok

  • A beszállítóktól beérkezett alkatrészek minőségi vizsgálatainak önálló végrehajtása a meghatározott ellenőrzési tervek alapján,
  • a vizsgálati eredmények dokumentálása a vállalatirányítási rendszerben,
  • beszállítói reklamációk elindítása,
  • együttműködés az SQA mérnökökkel a beszállítók fejlesztésében, az APQP mérnökökkel a beszállítói elsőminták jóváhagyásában,
  • közreműködés belső és vevői auditok során.

Elvárások

  • Középfokú végzettség érettségivel,
  • három év autóipari területen, hasonló munkakörben, minőségügy területén szerzett tapasztalat,
  • autóipari minőségügyi szabványok ismerete,
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • német nyelv ismerete előnyt jelent,
  • jó kommunikációs készség, kiváló prezentációs képesség.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem,
  • Cafeteria rendszer,
  • Éves kombinált helyi bérlet,
  • Modern technológia, korszerű, tiszta környezet,
  • fejlődési lehetőség, autóipari ismeretek, stabilitás, hosszú távú lehetőségek,
  • ingyenes sportolási lehetőségek,
  • kiterjedt dolgozói kedvezmény hálózat: étkezés, sport, ruházat, egészségmegőrzés, gépkocsihoz kötődő szolgáltatások, oktatás.

Munkavégzés helye

Miskolc

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Beáta Pártai
beata.partai@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.