Termelési egység vezető (Product Unit Leader)

Több éves vezetői tapasztalattal rendelkezel? Szeretnéd meglévő nyelvtudásodat egy felelősségteljes munkakörben kamatoztatni? Várjuk jelentkezésedet!

A munkavégzés helye: Miskolc

Feladatok

  • Irányítja a hozzá tartozó termelési egységet,
  • szorosan együttműködik a társterületekkel,
  • elkészíti a heti- és napi termelési terveket, valamint a havi jelentéseket,
  • megtervezi és egyezteti a karbantartási és a szolgáltatási tevékenységek ellátását,
  • biztosítja a folyamatok állandóságát, optimalizálja azokat,
  • felelős az egység költségeiért a havi mutatószámok teljesítéséért illetve riportálja ezeket,
  • felelős a hozzá tartozó munkavállalók optimális munkaidő beosztásáért.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • több év multinacionális környezetben, termelési területen szerzett vezetői tapasztalat,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelvtudás előnyt jelent)
  • felhasználói szintű MS office ismeret,
  • elemzőkészség gyakorlatiasság, hatékonyság, vezetői tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Változatos, felelősségteljes munkakör,
  • fejlődési lehetőség, autóipari ismeretek, stabilitás, hosszú távú lehetőségek,
  • sportolási lehetőségek, kiterjedt dolgozói kedvezmény hálózat: étkezés, sport, ruházat, egészségmegőrzés, gépkocsihoz kötődő szolgáltatások, oktatás.

Munkavégzés helye

Miskolc

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Beáta Pártai
beata.partai@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.