Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs bejövő hívások kezelésére

Szeretnél gyorsan elhelyezkedni egy felelősségteljes pozícióban? Jó a kommunikációs készséged és egyszerre több dolgot tudsz koordinálni? Szeretsz ügyfelekkel foglalkozni? Jelentkezz most az alábbi lehetőségre!

Feladatok

  • Ügyfelektől érkező bejövő hívások fogadása,
  • Ügyfelek kérdéseinek megválaszolása,
  • Tranzakciók számítógépben történő végrehajtása,
  • Új szolgáltatások értékesítése,
  • A hívásokhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése.

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Türelem, stressztűrő képesség,
  • Ügyfélközpontú szemléletmód,
  • Gyors tanulási készség,
  • Számítógép rutinszerű, gyors használata,
  • 24/7 munkarend vállalása, (heti 40 óra, napi 8 óra, változó beosztásban)
  • Értékesítési és/vagy banki tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Dinamikus csapat,
  • Versenyképes bérezés,
  • Próbaidő után magad Cafetéria,
  • Teljesítmény alapú bónusz,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Beáta Pártai
beata.partai@randstad.hu
m +36 30 281 3989
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.