Üzemeltetési munkatárs

Budapesti, belvárosi pénzügyi partnercégünkhöz keresünk
Üzemeltetési munkatárs pozícióba 1 fő munkavállalót azonnali kezdési lehetőséggel!

Feladatok

  • Tömeges üzleti levelezéssel kapcsolatos adminisztratív és teljesítés nyomonkövetési feladatok ellátása
  • Tárgyi eszközök leltárjának vezetése, változások követése
  • Gépjármű leltár és nyilvántartó rendszer vezetése
  • Gépjárművekkel kapcsolatos szerviz ügyintézés
  • Havi riportok készítése
  • Bérlemény Üzemeltetéssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Eseti vásárlások ügyintézése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 2 éves tapasztalat
  • Kiváló MS Office ismeretek
  • Adatbázis kezelési, készítés ismeretek előny
  • Precizitás, rendszerszemléletű hozzáállás
  • Alapszintű angol nyelvi ismeretek
  • Monotonitástűrés
  • Jó problémafelismerő és megoldó készség

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Határozott, 1 évre szóló munkalehetőség, hosszabbítási opcióval
  • Korrekt bérezés+cafetéria
  • Belvárosi munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kissné Szilágyi Katalin
katalin.szilagyi@randstad.hu
06 30 98 100 58
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.