Senior könyvelő

Piacvezető autóipari ügyfelünk folyamatos bővülésének köszönhetően Senior Könyvelői pozícióba keresi leendő munkatársát.

Feladatok

  • Részvétel a zárási feladatokban
  • Együttműködés külső szakmai tanácsadó cégekkel és németországi kollégákkal a támogató SSC-kből
  • Éves beszámoló előkészítése
  • Könyvelési és szakmai egyeztetés más részlegekkel, kapcsolattartás a szakmai tanácsadó cégekkel, külföldi kollégákkal idegen nyelven
  • Munkájának 70%-ban projektfeladatok állnak (pl. IFRS átállás)
  • Folyamatos konzultáció a társosztályokkal (HR, jog, logisztika, beszerzés)
  • Készletekkel kapcsolatos folyamatok tisztázása és dokumentálása
  • Belső szabályzatok elkészítése és aktualizálása
  • Junior kolléga támogatása

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú és mérlegképes könyvelői végzettség
  • 5 éves releváns, ideális esetben nagyvállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • IFRS ismeretek előnyt jelentenek
  • Magas szintű MS Office és SAP ismeretek
  • Magabiztos német és angol nyelvismeret (írásban és szóban)

Amit kínálunk

  • A bővülésnek köszönhetően egy már meglévő, 15 fős csapat senior kollégája lehetsz
  • Kulcsszerepet játszhatsz egy új gyár felépítésének háttérmunkáiban
  • Modern, multinacionális környezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Változatos feladatok és szakmai kihívás
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Részvétel egy nagyszabású projektben

Munkavégzés helye

Kecskemét

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Lékai Tünde
+3630 981 0046
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.