Supply Chain Management munkatárs

Piacvezető autóipari ügyfelünk folyamatos bővülésének köszönhetően, logisztikai területre, az alábbi pozícióba keresi leendő munkatársát:

Feladatok

  • Ellátási lánc kialakítása és átültetése a gyakorlatba a beszállítótól egészen a gyártósorig
  • A termelés folyamatos anyagellátásának biztosítása, igényeket és kapacitás figyelembe véve
  • Zavartalan gyártás biztosítása a szűk keresztmetszetek megfelelő kezelésével
  • Beszállítói értékelések lefolytatása, szükség esetén intézkedések bevezetése
  • Új alkatrészek bevezetésének tervezése, termékkifutások koordinációja
  • Logisztikai folyamatok ellenőrzése és optimalizálása az ellátási lánc kiváló működése érdekében

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség logisztikai vagy kereskedelmi területen
  • Releváns szakmai tapasztalat logisztikai, ideális esetben SCM területen (autóipari tapasztalat előny)
  • Magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban
  • Ideális esetben SAP ismeret
  • Folyamatorientáltság, csapatszellem, kezdeményező készség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk

  • Modern, multinacionális környezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Változatos feladatok és szakmai kihívás
  • Fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye

Kecskemét

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Alexandra Kenyeres
06 30 299 2755
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.