Minőségbiztosítási mérnök

Világszerte 29 országban tevékenykedő német tulajdonú autóipari beszállító partnerünk csapatába keresünk MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK pozícióba új kollégát Székesfehérvárra.

Feladatok

  • Új termékek bevezetése során minőségügyi dokumentumok készítése
  • Minőségirányítási dokumentációs rendszer fejlesztése, karbantartása
  • Belső és beszállítói auditok szervezése, javító intézkedések bevezetése, azok folyamatos visszaellenőrzése
  • Helyesbítő- és megelőző intézkedések meghatározása, teljesülésük nyomon követése
  • Új termékek bemintázása a vevői igények figyelembevételével

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki (gépészmérnök, műszaki menedzser) vagy szakirányú végzettség
  • PPAP, APQP, PDCA, FMEA, ismeret
  • Számítógép felhasználói szintű használata
  • Nyitottság, jó kapcsolatteremtő- és kommunikációs képesség
  • Önállóság, problémamegoldó készség
  • Vevőközpontúság, precíz munkavégzés
  • Határozott és magabiztos fellépés
  • Napi szintű angol és/vagy német nyelv használata (szóban és írásban)

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Stabil hátterű nemzetközi vállalat
  • Felelősségteljes munkakör

Munkavégzés helye

Székesfehérvár

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Izsák Viktor
viktor.izsak@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.