Összeszerelő operátor

Feladatok

Összeszerelő operátorokat keresünk Miskolci gyáregységekbe, azonnali kezdéssel!

Elvárások

Minimum 8 általános iskolai végzettség,
Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány,
Többműszakos munkarend vállalása (2-3-4 műszak),
Jó kézügyesség, monotonitástűrés.

Amit kínálunk

Versenyképes juttatasi csomag (cafeteria, 100%-os útiköltségtérítés miskolciaknak és vidékieknek egyaránt, többféle BÓNUSZ szerzési lehetőség) modern és innovatív technológia, tiszta és rendezett munkakörnyezet, fejlődési lehetőség, stabilitás, hosszú távú lehetőségek.

Határozatlan idejű munkaszerződés, sikeres felvétel esetén azonnal a cég belső állományába törtenő belépéssel (Nem munkaerő kölcsönzés formájában történő foglalkoztatás)!

Munkavégzés helye

Miskolc

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Önéletrajzot a beata.partai@randstad.hu e-mail címre várunk, érdeklődni a +36 30 281 3989-es telefonszámon lehet.
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.