Számviteli munkatárs

Autókölcsönzéssel foglalkozó nemzetközi partnerünk számára keresünk számviteli munkatársat.

Amennyiben van könyvelési tapasztalatod, de nem szeretnél kimondottan könyvelni, jól beszélsz angolul és szívesen dolgoznál egy kisebb csapatban, jelentkezz még MA!

Feladatok

  • A cég pénzügyi helyzetének folyamatos nyomonkövetése
  • Átutalások és egyéb tranzakciók lebonyolítása
  • Banki és ügyfélszámlák kezelése
  • Bejövő számlák ellenőrzése, kezelése
  • Kifizetések felülvizsgálata és vevői számlák nyomonkövetése

Elvárások

  • Releváns felsőfokú végzettség
  • Számviteli háttértudás
  • Minimum 1 éves munkatapasztalat könyvelési területen (vállalati oldal és ssc tapasztalat is megfelelő)
  • Excel magabiztos ismerete
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Bónusz
  • Modern irodai környezet, könnyű megközelíthetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Boglárka Horváth
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.