Beszerző

Ha szeretnél Magyarország egyik vezető gyógyszeripari cégénél dolgozni és még tapasztalatod is van beszerzésben, akkor nincs más dolgod, mint jelentkezni az alábbi beszerző pozícióra.

Feladatok

  • A beszerzési folyamatok ellátása (end to end process)
  • A rendelések nyomon követése, valamint a nem anyagtípusú rendelések beérkeztetése
  • Új, alternatív beszállítók felkeresése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Szerződések menedzselése az érintett beszállítóval
  • Logisztikai projektekben történő aktív részvétel
  • Költségcsökkentő projektek indítása, levezénylése
  • SAP-n kívüli igények megrendelése az SAP rendszerben
  • Szállítási reklamációk elkészítése, kiküldése és nyomon követése. Szállítási hibák késedelmek egyeztetése a szállítókkal, árengedmények tárgyalása.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági (logisztikai) végzettség
  • Beszerzési területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • SAP, vagy bármilyen vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
  • Kitűnő kommunikációs készség és tárgyalóképesség
  • MS Office ismereteket

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség
  • Önálló projektek koordinálása
  • Ingyenes étkezés

Munkavégzés helye

Komárom Koppánymonostor

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Barbara Kálóczi
barbara.kaloczi@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.