Szakorvoslátogató - Diabetológia - Tolna és Baranya megye

Innovatív, top pharma cég közé tartozó, piacvezető gyógyszeripari partnerünk számára tapasztalt szakorvoslátogatót keresünk diabetológiai üzletágába Tolna és Baranya megyei munkavégzéssel!

Jelentkezz minél hamarabb, és csatlakozz ügyfelünk bővülő csapatába, ahol minden támogatást megkapsz karriered további építéséhez!

Feladatok

  • kapcsolattartás a területen lévő szakorvosokkal, diabetológusok és gasztroenterológusokkal
  • innovatív termékek promóciója
  • szakmai fórumokon, kongresszusokon való részvétel
  • jelentések készítése a vezetőség részére
  • piacfigyelés

Elvárások

  • egészségügyi végzettség (orvos vagy gyógyszerész preferált, de nem feltétel)
  • minimum 1-2 éves tapasztalat orvoslátogatásban
  • Baranya vagy Tolna megyén belüli lakhely
  • sikerorientált személyiség
  • jó kommunikációs készség
  • rugalmasság és dinamizmus

Amit kínálunk

  • stabil-sikeres piaci szereplő cégnél dolgozhatsz
  • fejlődési lehetőségek
  • érdekes termékportfólió
  • támogató cégkultúra
  • multinacionális háttér
  • versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Tolna-Baranya-Somogy megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Szilvia Stubner
+36 20 499 77 71
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.