Szerviz asszisztens

Felvonó és mozgólépcső iparban tevékenykedő nemzetközi partnerünk számára keresünk munkatársat szerviz asszisztens pozícióba budapesti munkavégzéssel.

Feladatok

  • Hozzájárulás a szerviz tevékenység zavartalan működéséhez
  • Karbantartás vezetők munkájának segítése
  • Adatbázisok, munkalapok kezelése főleg excelben
  • Ajánlatok előkészítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a karbantartó kollégákkal
  • Probléma esetén panaszkezelés

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Magabiztos számítógép felhasználói ismeretek (különösen word, excel)
  • 1-2 év adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Proaktív, dinamikus személyiség

  • Előny: műszaki végzettség, tapasztalat ill. érdeklődés

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés
  • Biztos hátterű vállalat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kissné Szilágyi Katalin
katalin.szilagyi@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.