Orvoslátogató - (OTC és RX)

Feladatok

Tapasztalt orvoslátogató vagy?
Szereted, ha változatos a termékportfóliód?
Szeretnél pszichiáterekkel, neurológusokkal, allergológusokkal, kardiológusokkal foglalkozni??
Fontos számodra a munka-magánélet egyensúly?
Minőségi termékekkel foglalkoznál, amelyek között sikertermékek is megtalálhatóak?

Ha igen a válaszod, jelentkezz még most amerikai gyógyszeripari partnerünkhöz, amely Pest, Fejér és Komárom-Esztergom megye területére orvoslátogatót keres összetartó csapatába.

FELADATOK:

  • szakorvosok és háziorvosok látogatása Pest, Fejér és Komárom-Esztergom megyében
  • pszichiáterekkel, neurológusokkal, allergológusokkal, kardiológusokkal való kapcsolattartás
  • kerekasztal-beszélgetések szervezése és tartása
  • szakmai fórumokon, kongresszusokon való részvétel
  • jelentések készítése a vezetőség részére
  • piacfigyelés

Elvárások

  • legalább egy éves tapasztalat orvoslátogatásban
  • törvényileg meghatározott egészségügyi végzettség
  • asszertiv kommunikációs készségek
  • eredményes munkavégzés
  • vezetői engedély

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag (alapfizetés + negyedéves bónusz + autó, laptop, telefon saját használatra)
  • munka-magánélet egyensúly
  • stabil és folyamatosan növekedő vállalat
  • minőségi és sikeres termékek
  • tréningek és fejlődési lehetőségek
  • amerikai cégkultúra

Munkavégzés helye

Pest-Fejér-Komárom-Esztergom megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Szilvia Stubner
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.