Audio-video mérnök

Audiovizuális területen rendelkezel tapasztalattal és a tervezési feladatok is érdekelnek? Komplex és változatos munkakörben szeretnél dolgozni, ahol a tervezéstől a megvalósításig részt vehetsz a folyamatokban egy fiatalos csapat tagjaként?

Ha igen, jelentkezz a hazai piacvezető, innovatív AV integrációs megoldásokkal, videokonferenciák vállalati környezetben történő megvalósításával foglalkozó partnerünkhöz.

Feladatok

• Audio-video- és vezérlő-rendszerek tervezése, konfigurációja, tesztelése
• Hangosítással kapcsolatos rendszerek tervezése: mikrofonok, hangszórók, keverők, erősítők
• Speciális hangtechnikai tervezési feladatok ellátása: csarnok, színház, élőhangosítás stb.
• Konferenciatermek kialakításának tervezése
• Monitorfalak, projektoros vetítések, teremhangosítások tervezése
• Kapcsolási rajzok, nyomvonaltervek készítése
• Egyedi gyártású alkatrészek tervezése
• Intelligens rendszerek, épületek tervezése
• Intelligens bútorok tervezése tárgyalótermekbe
• Teremvilágítás tervezése
• Új termékek kutatása a piacon és azok tesztelése
• Érintőképernyős vezérlőrendszerek programozása
• Értékesítési feladatokban való részvétel (pre- és after-sales)

Elvárások

• Felsőfokú műszaki végzettség
• Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
• Precíz munkavégzés, pontos adminisztráció
• Proaktivitás, asszertív kommunikáció
• Magas szintű informatikai ismeretek
• Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
• Munkavégzés önállóan és csapatban
• Konfigurálási készség
• Jogosítvány

Amit kínálunk

• Versenyképes jövedelem
• Hosszú távú, kreatív munkalehetőség
• Szakmai továbbképzések
• Fiatal, jó hangulatú, dinamikus csapat
• Stabil vállalati háttér, kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Nóra Csergő
nora.csergo@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.