Boltelszámoltató munkatárs

Európa legnagyobb optikai vállalatcsoportjának magyarországi leányvállalata keres boltelszámoltató munkatársat.

Feladatok

  • Bolti adatok egyeztetése
  • Kimenő számlák készítése
  • Kapcsolattartás a vevőkkel
  • Közreműködés a havi zárásban (vegyes könyvelések, ellenőrzések)

Elvárások

  • Irodai szoftverek magabiztos használata
  • Precizitás, elkötelezettség a szakma iránt
  • Minimum középfokú végzettség
  • SAP ismeret

Előny:
  • Gazdasági, pénzügyi végzettség
  • 1-2 éves könyvelői tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Dinamikus, fiatalos csapat és munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség és tréning lehetőségek
  • Kiváló munkakörülmények

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Jelentkezni lehet a viktoria.takacs@randstad.hu email címen önéletrajz küldésével, vagy érdeklődni a 0630/8832392 telefonszámon.
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.