Business Control/OBC elemző - Logisztikai munkatárs

Nemzetközi logisztikai partnercégünkhöz keresünk angolul beszélő munkatársat Business Control/OBC elemző pozícióba.

Feladatok

Logisztikai folyamatok auditálása

  • Kulcsfontosságú folyamatok ellenőrzése (KCO):
• Tesztek validálása
• Eltérések tisztázása
• Hiányzó dokumentumok beszerzése
• Korrekciós tervezetek végrehajtásának felügyelete
• Ügyfél kérés- és panaszkezelés
• Szükséges adatok szolgáltatása a teljesítménymutatókhoz

  • Compliance és egyéb folyamatok (non-KCO) ellenőrzése:
• Elvégzett tesztek másodlagos ellenőrzése
• Alkatrész logisztikai tesztek eredményeinek összesítése

Elvárások

• Kiváló analitikus képesség
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Felsőfokú végzettség
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

• Versenyképes fizetés
• Modern, nemzetközi munkakörnyezet
• Fiatalos, dinamikus csapat
• Barátságos, támogató vezetők

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Rebeka Mancsiczky
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.