Ügyfélkapcsolati referens

Multinacionális partnerünk számára keresünk németül/angolul folyékonyan beszélő, műszaki érdeklődésű ügyfélkapcsolati referenst.

Feladatok

  • Új, B2B ügyfelek akvirálása telefonon keresztül
  • Bérleti ajánlatok kiküldése
  • Bérleti ajánlatok utánkövetése
  • SAP adminisztratív feladatok ellátása
  • Külföldről történő bérgépek és demo gépek beszerzése speciális saját készletből nem kiszolgálható igények esetén /ajánlatok bekérése/
  • Külföldre történő konszernen belüli bérbeadás /ajánlatadás/
  • Bérletes gépek teljes körű kezelése

Elvárások

Folyékony angol és/vagy német nyelvtudás elengedhetetlen
  • Alkatrész értékesítésben szerzett tapasztalat előny
  • Minimum középfokú végzettség, felsőfokú előny
  • Műszaki beállítottság, előnyös esetben jártasság
  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Megbízható informatikai ismeretek: Ms Office, SAP
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatás
  • Biztos háttér egy dinamikus cégnél
  • Karrierlehetőség

Munkavégzés helye

Biatorbágy

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Dorka Bartók
dorka.bartok@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.