Létesítménygazdálkodó

Partnerünk meghatározó szerepet tölt be a nemzetközi kereskedelemben, világszerte több, több 1000 kereskedelmi egységgel rendelkezik. Biatorbágyi központjukba keresünk most szakmailag felkészült létesítménygazdálkodót német nyelvtudással.

Feladatok

  • Az üzlethelyiségek üzemeltetésével és fenntartásával kapcsolatos feladatok koordinálása
  • Épületek és épületgépészeti rendszerek üzemeltetése, magas szintű műszaki állapotának biztosítása, folyamatos fejlesztése
  • Szállítókkal és szolgáltatókkal, illetve társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Karbantartói tevékenységek szervezése
  • Kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • CAD felhasználói szintű ismerete
  • Stabil német nyelvtudás leginkább írásban
  • Magas szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikus csapat
  • Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Biatorbágy

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Benjamin Tisza
benjamin.tisza@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.