Értékesítési tanácsadó

Szívesen tárgyalnál napról-napra nagy cégek ügyvezetőivel?
Pörgős, dinamikus és megbízható ember vagy, aki ügyesen épít kapcsolatokat?
A hosszútávú partnerkapcsolatot fontosabbnak tartod, mint a mindenáron megszerzett gyors sikert?

Ha minden kérdésre igennel válaszoltál és szeretnél egy Fortune 500-as cégnél új gépjárművekért felelős Értékesítési Tanácsadóként dolgozni, akkor JELENTKEZZ!

Feladatok

  • Új ügyfelek felkutatása és megszerzése
  • Hosszútávú partnerkapcsolatok kiépítése
  • Meglévő ügyfelek problémáira megoldást találni
  • Piaci rések feltérképezése
  • Riportok készítése a vezetőség felé
  • Konkurencia monitorozása

Elvárások

  • Értékesítési véna
  • Műszaki beállítottság - műszaki végzettség előny (szakiskolai vagy egyetemi)
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek (ügyvezetők a legfőbb partnerek)
  • Dinamikus, pörgős és proaktív személyiség
  • Vállalkozói szemlélet

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag (fix alapfizetés + jutalék + cafeteria + céges autó magánhasználatra is + laptop + telefon)
  • Összetartó, családias légkör
  • Magyarországi piacvezető márka
  • Fortune 500-as anyacég

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsebedits Patrik
patrik.zsebedits@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.