Senior IT auditor

Partnerünk egy nemzetközi hátterű, a magyar piacon vezető szerepben lévő bank, amely csapatukba keres egy Senior IT auditor.

Feladatok

  • Az Igazgatóság IT ellenőrzés feladatkörébe tartozó vizsgálatok megtervezése és végrehajtása
  • A vizsgált folyamatokban / rendszerekben rejlő kockázatok felmérése elemzése, értékelése és dokumentálása
  • A vezetői és a folyamatba épített kontrollok meglétének és hatékonyságának elemzése
  • IT rendszerek felmérése, architektúra és hálózati komponensek feltérképezése
  • Vizsgálati jelentések elkészítése
  • Ellenőrzési javaslatok nyomon követése

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai/műszaki vagy közgazdasági végzettség informatikai szakismerettel (releváns banki tapasztalat)
  • Szakirányú audit/banki vizsga előnyt jelent (CISA, CISM, CRISC, CISSP, CIA)
  • 2-3 éves IT audit tapasztalat, tanácsadó / audit cégnél vagy belső ellenőrzési szervezetben
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Eredményorientáltság, határozott, dinamikus fellépés, precíz, analitikus munkavégzés
  • Etikailag feddhetetlen magatartás

Amit kínálunk

Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes munkakör
  • Dinamikus csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Rác Ildikó
+36 30 981 0054
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.