Tervezőmérnök

Ipari gépek, berendezések, alkatrészek, fém- és acélszerkezetek gyártásával foglalkozó, nemzetközi partnerünk részére keresünk Konstruktőr/Tervezőmérnök kollégát, gyöngyösi gyárukba.

Feladatok

  • Gyártmányok egyedi tervezése és a szükséges konstrukciós módosítások tervezése
  • Menetrendszerű és költséghatékony tervrajzok,illetve építési dokumentumok elkészítése CAD és ERP Systems program segítségével
  • Kapcsolattartás a Magyarországi termékgyártó és a központi német termelés között, belső rendszeren keresztül
  • A gyártás és az összeszerelési területek költségtervének elkészítése
  • Termelés támogatása és végigkísérése felmerülő tervezés technikai kérdésekben

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Minimum 3-5 éves szakmai - üzemben, gépészüzemben szerzett - tapasztalat
  • Mélyreható CAD ismeretek, ideálisan SOLIDWORKS
  • Gyártási, szerelési ismeretek kisüzemben
  • MS Office ismeretek és szilárd tapasztalat nagy ERP rendszerek kapcsán
  • Nagyfokú kezdeményezés és az elkötelezettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Kisüzemben szerzett gyártási, szerelési ismeretek
  • Német kommunikációs szintű nyelvtudás, műszaki tartalommal

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Nemzetközi környezet
  • Szakmai kihívások
  • Innovatív környezet

Munkavégzés helye

Gyöngyös

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Pécsi Nóra
06 30 626 37 55
nora.pecsi@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.