Recepciós

Nemzetközi, anyagmozgató gépekkel és logisztikai rendszerekkel foglalkozó partnerünk megbízásából várjuk dinamikus, talpraesett álláskeresők jelentkezését recepciós és adminisztrátor pozícióba biatorbágyi munkavégzéssel!

Feladatok

  • vendégek fogadása
  • telefonhívások kezelése
  • beérkező posta fogadása, iktatása
  • jelenléti ívek adminisztrációja
  • tárgyalók rendben tartása, felügyelete
  • raktárkészlet adminisztrációja
  • műhelyvezető támogatása a napi munkában
  • kapcsolattartás karbantartókkal, technikusokkal

Elvárások

  • dinamikus, proaktív személyiség
  • jó kommunikációs készség
  • pozitív, derűs kisugárzás
  • önálló munkavégzés
  • magabiztos angol nyelvtudás (német nyelv ismerete előnyt jelent)

Amit kínálunk

  • stabil hátterű nemzetközi vállalat
  • hosszútávú munkalehetőség
  • cégen belüli előrelépési lehetőségek

Munkavégzés helye

Biatorbágy

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Beáta Takács
+ 36 1 300 66 84
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.