Részmunkaidős adminisztrációs munkatárs - Angol nyelven

Téged keresünk, ha

- vonz az adminisztráció világa,
- szívesen dolgoznál egy olyan nemzetközi cégnél, ahol Budapesten több mint 250 pozíció ad lehetőséget a karriered építésére,
- fontos neked, hogy a munkáddal egy jó célt szolgálj és egy olyan piacvezető cég sikeréhez járulj hozzá, amely orvostechnikai eszközök fejlesztésén, gyártásán és értékesítésén keresztül a világ számos pontján életeket ment,
- szeretnél egy olyan csapat tagjaként új dolgokat tanulni, ahol a csapattagoknak egy közös víziójuk van, van bátorságuk helyesen cselekedni, a céljaikra koncentrálnak, és nyitottak, őszinték, megbízhatóak.

Feladatok

A részmunkaidős kolléga feladatai közé tartoznak:

  • a bejövő dokumentumok, megrendelések gyors és pontos értékelése ANGOL nyelven
  • e-mailen és faxon beérkező megrendelések teljes körű kezelése
  • a termékek megrendeléséhez szükséges orvosi dokumentáció feldolgozása
  • beteg és orvosi információk ellenőrzése és megerősítése

Elvárások

Elvárások:

  • minimum középiskolai érettségi bizonyítvány
  • magabiztos, folyékony ANGOL nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • gyors gépírási készség
  • pontosság, precizitás
  • nyitottság a shiftes, részmunkaidős munkavégzésre
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • csapatban való együttmőködésre való nyitottság és készség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Vonzó kompenzációs csomagot.
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatásokat (privát egészségügyi szolgáltatást és egészségbiztosítást)
  • Modern irodai környezetet Budapest belvárosához közel.
  • Karrierlehetőségeket a cégen belül, melynek köszönhetően szakértői vagy vezetői szintre is
továbbléphetsz a teljesítményednek és a készségeidnek a fényében.

  • Egy olyan cégnél dolgozhatsz, ahol egy jó célt szolgálsz a munkáddal és valóban pozitív hatásod lesz emberek életére világszerte.

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Orsolya Vilmányi
+36 30 985 9726
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.