Sales Engineer

Ha minimum 2 év tapasztalattal rendelkezel gyártóberendezések értékesítésében és szeretnél egy nemzetközi háttérrel rendelkező cégnél dolgozni, ahol lehetőséged nyílhat pro-aktívan és önállóan dolgozni ne hezitálj jelentkezni. A pozíció sok utazással jár amihez céges autó biztosított.

Feladatok

Új ügyfelek szerzése, meglévő ügyfelek megtartása
  • A cég termékeinek promotálása, értékesítése ügyfelek számára
  • Gyógyszeripari, élelmiszeripari termékek eladása, értékesítése
  • After sales tevékenység
  • Az új gépek bemutatása értékesítése az ügyfeleknek
  • Ügyfél találkozókon való részvétel
  • projektmanagement
  • Ügyfelek problémáinak megoldása a termékkel kapcsolatban
  • Folyamatos utazás
  • Ártárgyalások lefolytatása, koordinálása

Elvárások

  • Aktív folyékony angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány aktív használata (hosszabb távokon is)
  • Műszaki affinitás ( műszaki felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • Vegyipari, élelmiszeripari, gyógyszeripari gépek értékesítésében szerzett tapasztalat előny
  • Értékesítési tapasztalat 2-5 év
  • Utazásra való hajlandóság (2 nap Budapest, 3 nap Magyarország)
  • Kommunikatív, magabiztos kiállás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Külföldi tréning lehetőségek
  • fizetésen felüli juttatások(bónusz)
  • korlátlan céges gépjármű használat

Munkavégzés helye

Budakeszi

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Rózsa Anita
anita.rozsa@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.