Készáru raktáros (pékség)

Partnercégünk az élelmiszeripar területén több mint 35 éve jelen lévő, folyamatosan fejlődő, növekvő magyar vállalat.

1 fő Készáru raktáros munkatársat keresünk egy motiváló csapatba!

Feladatok

  • A raktározott termékek fizikai mozgatása, be-, és kitárolása;
  • A készáru szakszerű összekészítése, rakodása, elhelyezése a raktár kijelölt részein;
  • Szükség esetén kézi anyagmozgatás;
  • Raktárkészlet folyamatos ellenőrzése, a raktári rend betartása;
  • Adminisztráció számítógépen - belső készletező program használata
  • A munkaterület tisztán- és akadálymentesen tartása

Elvárások

  • Targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat (vezetőüléses, gyalogkíséretű)
  • Középfokú végzettség
  • MS Word, Excel felhasználói szintű ismerete
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • A munkaidő egy részét hűtőraktárban kell dolgozni, amihez biztosít a cég megfelelő védőruházatot
  • Megbízható, pontos, precíz, jó munkabírású személyiség

ELŐNYT JELENT:
Több éves targoncavezetői, raktározási tapasztalat

Amit kínálunk

  • Korrekt bérezés,
  • Stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan növekvő cég,
  • Lendületes, dinamikus csapat,
  • Igényes, modern munkakörnyezet

A nappalos műszakban kedvezményes menü ebéd lehetőség!

Munkavégzés helye

Halásztelek, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kissné Szilágyi Katalin
katalin.szilagyi@randstad.hu
06 30 98 100 58
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.