Ügyfélszolgálati munkatárs

Szeretnél egy sikeres csapathoz tartozni? Jelentkezz és legyél Te is tagja 2014-es év legjobb telefonos ügyfélszolgálati csapatának.
Csomagküldéssel foglalkozó multinacionális partnerünk bővülés miatt keres BELFÖLDI ÜGYFÉLSZOLGÁLATOS kollégákat.

Feladatok

Kihívásaid:
  • Meglévő és új ügyfelektől érkező megkeresések telefonos és email-es kezelése
  • Szolgáltatások népszerűsítése
  • Munkakörrel járó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Tréningeken, továbbképzéseken való részvétel

Elvárások

Amire szükséged lesz:
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • ügyfélkezelésben, call centerben szerzett tapasztalat
  • pro-aktív lendületes személyiség

Amit kínálunk

Ami a Tiéd lehet:
  • versenyképes juttatási csomag
  • fiatalos csapat, modern munkakörnyezet
  • stabil biztos háttér

Munkavégzés helye

Budapest, IX. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Izsák Viktor
viktor.izsak@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.