Hegesztőmérnök

Budapesti telephelyű, 165 éves sikeres múltra visszatekintő, világvezető erőművi beszállító cég keres folyamatosan bővülő megrendelések és portfólió szélesítése miatt motivált hegesztőmérnök kollégát.

Feladatok

  • A termeléshez kapcsolódó hegesztési folyamatok koordinációja
  • A hegesztett termékek a vevői követelményeknek, a műszaki előírásoknak, szabványoknak és specifikációknak megfelelő gyártása érdekében a terület hegesztésfelügyeleti feladatainak koordinációja.
  • Hegesztési hőkezelési technológiák (WPS, hegesztési, forgatási sorrend) kidolgozása, nyilvántartása, archíválása, karbantartása; és átadása az előkészítés technológusai számára.
  • A gyártási dokumentáció elkészítése hegesztési és hőkeze-lési szempontból.
  • A hegesztési és hőkezelési munkák kivitelezésének ellenőrzése az érvényes jogszabályok, állami szabványok és az ide vonatkozó vállalati szakmai utasítások, illetve igény esetén nemzetközi előírások betartása mellett.

Elvárások

  • Okleveles hegesztő szakmérnök, (EWE vagy IWE)
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Hegesztéstechnológiai ismeretek
  • Precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság,
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
  • Kiemelkedő, teljesítményt elismerő jövedelemcsomagot
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezetet
  • A külföldi munkavégzés ideje alatt alapbéren felüli extra napidíj

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Miháczi Attila
+36 30 966 7786 vagy küldje el önéletrajzát a attila.mihaczi@randstad.hu-ra és rövidesen megkeresem a részletekkel.
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.