IP fejlesztőmérnök

A hazai telekommunikációs szektornak egy meghatározó szereplőjéhez keresünk IP fejlesztőmérnököt. Fő tevékenységi területük az országos földfelszíni televízió- és rádióműsor-szórás, illetve -szétosztás, valamint a műholdas műsorszórás és -szétosztás. A telekommunikációs szolgáltatások fejlesztésével ügyfelünk cégcsoportja egyre jelentősebb szerepet tölt be a távközlés területén is.

Feladatok

  • IP/MPLS hálózat rendszerfejlesztési és tervezési feladatok ellátása
  • IP/MPLS szolgátlatókhoz tartozó rendszerkonfigurációs feladatok elvégzése
  • IP/MPLS szolgáltatásokhoz tartozó L2 és L3 szintű hibajavítások elvégzése
  • Értékesítés támogatása
  • Fejlesztések dokumentálása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 3 éves szakirányú tapasztalat
  • LAN, WAN, IPT technológiák magas szintű ismerete
  • Routing protokollok ismerete
  • Router és switch konfigurációs és üzemeltetési tapasztalatok
  • MPLS technológia ismerete
  • B2-es Jogosítvány

Előnyök:
  • Angol szaknyelv ismerete (szóban és írásban egyaránt)
  • Huawei és Cisco hálózati minősítések (HCNA, HCNP, HCIE, CCNA, CCNP, CCIE)
  • Huawei IP/MPLS berendezésekkel kapcsolatos ismeretek
  • MPLS konfigurációval kapcsolatos ismeretek, tapasztalatok
  • IPv6-os kompetenciák, implementációs tapasztalatok

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség (további minősítések megszerzése)
  • Dinamikus csapat
  • Innovatív munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Laura Győri
laura.gyori@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.