Fényező

Multinacionális partnercégünkhöz nemzetközi színvonalú gyártókörnyezetbe keresünk bővülés miatt Fényező munkatársakat.

Feladatok

  • Az alkalmazott festék szükség szerinti bekeverése, viszkozitásának beállítása
  • Előírt rétegvastagsági követelmények betartása
  • Festési paraméterek (szikkasztási-, beégetési idő és hőmérséklet) betartása
  • Szükség szerint a festendő alkatrészek előkészítése, rajz szerinti levédése
  • A festési hibák kijavítása

Elvárások

  • Fényező szakmunkás bizonyítvány.
  • 3 műszakos munkarend vállalása.
  • Precíz munkavégzés.
  • Saját munkájára igényes pályázók jelentkezését várjuk!

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Izsák Viktor
viktor.izsak@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.