Műszakvezető

Budapesti telephelyű, 165 éves sikeres múltra visszatekintő, világvezető erőművi beszállító cég keres folyamatosan bővülő megrendelések és portfólió szélesítése miatt motivált műszakvezető kollégát.

Feladatok

  • Gyártásfelügyelet,gyártásirányítás,
  • Határidő követés a gyártási finomprogram alapján,
  • A folyamatos gyártás zökkenőmentes biztosítása,
  • A termelés megfelelő hatékonyságának biztosítása,
  • Beosztottak munkájának irányítása, munkafegyelem betartatása,
  • Gyártástechnológia betartatása (CNC profil köszörülés; CNC marás, Szikraforgácsolás és lakatos munkák),
  • Munka-, tűzvédelmi- és minőségirányítási szabályzatok betartatása,
  • Fejlesztési projektekben való aktív részvétel.

Elvárások

  • Középfokú műszaki gépipari szakirányú végzettség,
  • Forgácsolásban szerzett több éves tapasztalat,
  • Legalább 1 év műszakvezetői tapasztalat,
  • Műszaki rajz ismeretek,
  • Számítógép felhasználói szintű ismeretek,
  • Több műszakos munkarend vállalása,
  • Németországi betanulás 12 – 18 hónap.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
  • Kiemelkedő, teljesítményt elismerő jövedelemcsomagot
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezetet
  • Utazás és lakhatás biztosítása Németországban
  • Külföldi munkavégzés ideje alatt alapbéren felüli extra napidíj

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Donát Hajnal
+36 30 981 0039 vagy küldje el önéletrajzát a donat.hajnal@randstad.hu-ra és rövidesen megkeresem a részletekkel.
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.