Külkereskedő

Megbízónk fő profilja a víziszárnyasok teljes integrációja és feldolgozása. A prémium minőségű termékeik jelentős része exportra kerül értékesítésre - Japán, Hong-Kong, Szingapúr, Kanada, Dél-Afrika, Németország, Nagy-Britannia, Franciaország, Ausztria, Szlovákia, Dánia, Spanyolország, Olaszország a teljesség igénye nélkül.
Meglévő vevőkör megtartására, új, nemzetközi kapcsolatok kiépítésére keresnek külkereskedő munkatársat dinamikusan fejlődő csapatukba.

Feladatok

  • Meglévő vevőkörrel történő rendszeres német nyelvű kapcsolattartás e-mailben, telefonon és személyesen
  • Új kereskedelmi kapcsolatok kiépítése, meglévő ügyfélkör fejlesztése
  • Export ügyletek teljes körű adminisztrációja vállalatirányítási rendszerben
  • A vállalat képviselete nemzetközi szakkiállításokon és egyéb üzleti utak alkalmával
  • Tolmácsolás, fordítás
  • A szerződéskötési folyamat előkészítése és koordinálása
  • Gyártás és kiszállítások koordinálása
  • Export kiszállítással és vevőkkel kapcsolatos ügyintézés, számlák, problémák és reklamációk kiemelt szintű kezelése

Elvárások

  • Főiskolai végzettség
  • Külkereskedelmi tapasztalat
  • 1-3 év kereskedelmi gyakorlat, előnyt jelent export ügyintézésben szerzett gyakorlat
  • Előnyt jelent a kereskedelemben szerzett ismeret
  • Tárgyalásszintű AKTÍV német nyelvtudás
  • Előny az angol nyelvtudás de nem feltétel
  • Készség gyakori, többnapos külföldi utakra
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Határozott fellépés, agilitás
  • Munkavágy, célorientáltság
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás vezetői engedély (aktív használat, több év rutin)

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Nemzetközi légkör
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Nyírgelse, Magyarország

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Iván Ágnes
+36 30 597 8944
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.